سوالات متداول

از ما بپرسید


  سوالات شما
  _

  آیا شما سوالی دارید؟

  لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول

  بررسی وضعیت سند

  کلیه اسناد مالکیت در قبرس شمالی توسط جمهوری ترکیه قبرس شمالی صادر میشود و طبق قانون اساسی ضمانت میشود.

  سند تورک

  این نوع سند مالکیت مربوط به املاکی است که قبل از تقسیم قبرس در سال ۱۹۷۴ توسط یک تبعه خارجی با یک قبرس ترک متعلق بوده است. این نوع سند ، مالکیت در آن مورد بحث نیست و اعتبار بین المللی دارد.

  سند مبادله ای

  این مربوط به ملکی است که قبل از وقایع ۱۹۷۴ در مالکیت قبرس یونان بود. سند مالکیت مبادله ای توسط ترک های قبرسی که زمین متروکه خود را در جنوب با یک زمین رها شده قبرس یونانی در شمال معامله کرده بودند.

  سند تحسیس

  این توع سند مالکیت عمدتا متعلق به یونانیان قبرس قبل از سال ۱۹۷۴ بوده است ، ولی بعد از جنگ به مهاجران ترکیه به قبرس شمالی و خانواده های آنها واگذار شده که به هیچ عنوان شرکت Empire Cyprus توصیه نمیکند!

  استعلام از دفتر اراضی منطقه

  برای تایید صلاحیت قانونی فروشنده در فروش ملک و بررسی وضعیت ملکی در خصوص زراعی بودن یا در توقیف و رهن آن در بانک

  سایر سوالات

  بررسی پروانه های ساخت

  برخی از سازندگان تمایل دارند قبل از اخذ پروانه ساختمانی لازم برای نقشه ها املاک خارج از نقشه را به بازار عرضه کنند. برخی ممکن است قبل از گرفتن مجوز ها ساخت و ساز را شروع کنند. اگر قصد خرید ملک خارج از طرح را دارید یا سند مالکیت جداگانه برای ملک هنوز به راحتی در دسترس نیست ، بررسی تمام پروانه های ساختمانی مورد نیاز برای ساخت و ساز ضروری است.

  بررسی کامل ملک مورد معامله

  اصلاحات و ضمائم برای املاکی که دارای سند مالکیت جداگانه هستند ، باید تایید شود که ملک به شرح سند است و پس از صدور سند مالکیت ، هیچ گونه اصلاحیه ای انجام نشده است. هر گونه اصلاح با پیوست ، به عنوان مثال استخر شنا به مجوز های اضافی نیاز دارد.

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]